Huis gekocht

Joyce en ik zijn de trotse eigenaar geworden van Monseigneur van de Weteringstraat 5 C te Hilversum. Even kort de ontwikkelingen van de afgelopen weken:
- Maandag 07 mei krijg ik een mailtje van Funda met nieuwe huizen. Zo ook op de Monseigneur van de Weteringstraat.
- Woensdag 09 mei een afspraak met de verkopende makelaar om eens een kijkje te nemen!
- Donderdag 10 mei een bod gedaan
- Vrijdag 11 mei prijs overeengekomen onder voorbehoud van financiering
- Woensdag 23 mei koopakte getekend
- Maandag 4 juni moet de financiering rond zijn
Wij krijgen de sleutel van de woning op 31 augustus 2007. Er moet geschilderd worden en boven moet er een ander tapijtje in. Daarnaast kunnen we wel wat nieuwe meubels gebruiken. Nog tijd genoeg om ons daarvoor te oriënteren. Er komt nog heel wat kijken bij de koop van een huis. Grappig is dat als je al zes jaar in een huurappartementje woont. Notaris, taxatie en samenlevingscontract... alles zit in de pijpleiding op het moment. Mocht er nog nieuws zijn dan gooi ik het hier online. Bij lees meer zal ik de informatie en foto's van Funda neerzetten.
Groet, Bastiaan
Google earth/maps plaatjes

Foto's van Funda:
Hieronder de tekst zoals op Funda vermeld.
In het gezellige centrum van Hilversum op loopafstand van diverse voorzieningen maar toch rustig gelegen aan een verkeersvrij (speel)plein goed onderhouden moderne eengezinswoning (1999) met voor- en zonnige achtertuin op het oosten voorzien van houten berging en achterom.
Indeling
Begane grond: Overdekte entree, hal, toilet met fontein en mozaïek betegeling, meterkast, lichte tuingerichte woon-/eetkamer met trapkast, moderne open keuken (2004) met inbouwapparatuur, schuifpui aan de voorzijde met toegang tot voortuin voorzien van zonnig terras (west).
De begane grond is voorzien van Frans eiken vloerdelen.
1e verdieping: Overloop met bergkast en HR c.v.-combiketel (1999), zeer ruime ouderslaapkamer aan de voorzijde over de volle breedte van het huis met Frans balkon, 2e en 3e slaapkamer aan de achterzijde, moderne badkamer (2006) met douche/ligbad, design wastafel-/badkamermeubel, 2e toilet en wasmachineaansluiting.
2e verdieping: Middels vlizotrap bereikbare ruime, stahoge bergzolder met daglichtinval.
Er zijn diverse afgesloten (bezoekers)parkeerplaatsen direct achter het huis, beschikbaar buiten kantoortijden. Tevens bestaat de mogelijkheid om een parkeervergunning aan te vragen. Er is dan parkeergelegenheid in de straat.
Bijzonderheden:
- de gehele woning is voorzien van dubbele beglazing en volledig geïsoleerd;
- het buitenschilderwerk is in 2007 verricht;
- woonoppervlakte 100m², inhoud 300m³ en perceeloppervlakte 96m²;
- de woning ligt in de directe nabijheid van onder andere NS-station, winkelcentrum, horeca en uitgaansgelegenheden.
Kortom, een eigentijdse en praktische gezinswoning die zó betrokken kan worden. Er hoeft niets aan te gebeuren: dozen uitpakken en lekker wonen!
Reacties
Als ik voor jullie kan doen moet je het zeggen tegen me...
X je broertje :wink:
Van harte gefeliciteerd met jullie nieuwe huis, het ziet er heel mooi en lief uit.
Groetjes; oom Hans.
Veel plezier bij de KVK !! (zei altijd al dat je daar eens langs moest gaan
Het COA mist weer een goede kracht...
Tot ziens
Greetz
Rene en Roos
Nogmaals van harte gefeliciteerd met de aankoop van jullie huis. Ik wens jullie alle geluk in de nieuwe woning. Het wordt vast een paleisje!
Liefs Iloon
ps: Ik maar denken dat het die huizen achter de Havenstraat waren, maar zie nu dat het daar bij de lamme goedzak is, toch??
RSS lijst met reacties op dit artikel